De programmering
Hieronder wordt de hele weekprogrammering weergegeven. U kunt dit bestand gebruiken en aanpassen voor uw website.
Zie map /programmering.

Bekijk de programmering van:
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday

Open de weekdag in een aparte pagina. (zie PHP script showday.php in dze map)

Sunday
00:00 Uitzending gemist De nacht in met Rene
02:00 Muziek uit almere
12:00 Uitzending gemist NederTop
14:00 De beste muziek mix
16:00 Muziek Therapie ( Herhaling )
17:00 Almere in de middag
18:00 Uitzending gemist Classics 60-70
22:00 Uitzending gemist Progressive - House en
Presentatie door DJ Kevin D-Luxe


Monday
00:00 Start programmering dag maandag
10:00 Uitzending gemist Goudkoorts
11:00 Uitzending gemist Hallo Almere
12:00 Uitzending gemist Sandwich
13:00 De Beste Muziek Mix
17:00 Uitzending gemist Eenmaster
18:00 Muziek mix
19:00 Uitzending gemist Black and Blues
20:00 Uitzending gemist Fiesta Latina
22:00 Uitzending gemist Nashville radio show


Tuesday
00:00 Start programmering dag dinsdag
10:00 Uitzending gemist Goudkoorts
11:00 Gewoon Almere
12:00 Uitzending gemist Sandwich
13:00 Uitzending gemist Platenprak
gepresenteerd programma
15:00 Uitzending gemist Uit de kluis van Muziek Therapie
17:00 Uitzending gemist Eenmaster
18:00 Uitzending gemist Crossroads Country
20:00 Uitzending gemist Almeerse Politiek Nu
21:00 Uitzending gemist Triple Play
22:00 Uitzending gemist 90 4-ever


Wednesday
00:00 Start programmering dag woensdag
10:00 Uitzending gemist Goudkoorts
Wim van Egmond
11:00 Almere Algemeen
12:00 Uitzending gemist Sandwich -
13:00 Triple Play Herhaling
14:00 De beste muziek mix
17:00 Uitzending gemist Eenmaster
Wim van Egmond
18:00 Uitzending gemist Soul Hour
19:00 Uitzending gemist Sport in Almere
20:00 Uitzending gemist Party Train
Tom Jacobs
22:00 Uitzending gemist Symfocity
Arthur Haggenburg


Thursday
00:00 Start programmering dag donderdag
10:00 Uitzending gemist Goudkoorts
Wim van Egmond
11:00 Almere Algemeen
12:00 Uitzending gemist Sandwich
13:00 Uit de computer
15:00 Uitzending gemist Uit de kluis van Muziek Therapie
17:00 Uitzending gemist Eenmaster
Wim van Egmond
18:00 Muziek carousel
19:00 Uitzending gemist Tim voor 3
20:00 Uitzending gemist Power Donderdag
22:00 Uitzending gemist Connect


Friday
00:00 Start programmering dag vrijdag
10:00 Uitzending gemist Goudkoorts
Wim van Egmond
11:00 Almere Algemeen
12:00 Uitzending gemist Sandwich
13:00 Almere Algemeen
15:00 Nonstop
17:00 Uitzending gemist Eenmaster
Wim van Egmond
18:00 Uitzending gemist Father and Son
Vader en Zoon Claassen
20:00 Uitzending gemist Almere Plenair
22:00 Uitzending gemist The Basement
DJ TLP House


Saturday
00:00 Welkom in het weekend
02:00 Non stop
09:00 Uitzending gemist Wakker worden met Johan
Hohan
12:00 Muziek uit onze computer
13:00 Uitzending gemist Muziek therapie
Rene van Abeelen
14:00 Almere in de Middag
Met de hits van toen en nu en elke half uur het lokale Nieuws
16:00 Uitzending gemist Top 40 Toen
Wim van Egmond
19:00 Uitzending gemist The B&N show
21:00 Uitzending gemist Classic Rock
22:00 Uitzending gemist House | DJDJanzz